1 / 1
Ne obleceni novi original air jordan broj 40 cena 3500 denar
3.500 МКД
Цената е фиксна
09.09.2021 15:56

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Ne ovleceni novi original air jordan broj 40 cena 3500 denari 072712929

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Ferid
Потврден огласувач
072712929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам