1 / 3
Prodavam krusevski jambolii i kilimi
3.000 МКД
06.09.2021 21:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi racno izraboteni jambolii edinecni cena 3000 denari,i dupli 4000 denari.kontakt irena 070 739 200

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

IRENA
Потврден огласувач
070 739 200 070813 040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам