1 / 1
МАЛИ ПЕРНИЧИЊА
600 МКД
06.09.2021 21:23

Скопје Центар / Скопје

ТРИ мали перничиња со димензии 40х40см , со патент навлаките се вадат , а матријалот е 100% памук . Сите три се 600 ден .

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

Cana
Тасино Чешмиче 15а
Потврден огласувач
070317513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам