1 / 12
Kujkata se PRODAVA
1 €
25.11.2022 18:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Naselba Racha

Se prodava Kujka vo Naselba Racha - Ohrid
Kujkata e so golem dvor, odalecena od gradot 2km i od glavniot pat Ohrid-svNaum 200metra.
Poglednete sliki
Celosna chista dokumentacija.
Za poveke info VE MOLAM na sledniov broj 👉👉 076-600-727 Marija 👈👈
Info na tell: 076-600-727 Marija 👈👈

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077605789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам