1 / 4
Redmi 9a novi 32gb.24m.gar.mobistrk
4.900 МКД
24.06.2022 07:48

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Tedmi 9a

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Redmi 9a ram 32gb 4900d.20m. Gar. A1 Malce raboten kako nov mobistrk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам