1 / 6
Безжични Телефони
600 МКД
03.10.2021 13:23

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Се продаваат безжични телефони PANASONIC.
Телефоните се во исправна состојба и на нив си функционира се.
Се продава жичен телефон PANASONIC.
Телефонот е во исправна состојба и на него си функционира се.
Цена 600 ден. од телефон.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

И.Г.
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам