1 / 7
IZDAVAM TROKREVET. GARSONIER.CENTAR POGLED NA EZERO
7.000 МКД
08.11.2022 17:22

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

KEJ ..MAKEDONIJA OHRID

se naogja na KEJ ,PRED FAKULTET ZA TURIZAM do hotel ,,,,,MILENIUM,,,,, SE IZDAVA OD OKTOMVRI DO 30 JUNI....6500 , + STRUJA I VODA .......KABELSKA TV , KUKJEN SOVET I PARKING BESPLATNO......TRIKREVETNA NA KEJOT 10 METRI OD EZERO SO POGLED NA EZERO ....... ..........MOZE I SO
MILENIK... ......... greenje EKONOMICHNO SO INVERTER KLIMA


Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

NADEZDA TRAJANOVSKA
UL LAZAR DIMITROV 36 SKOPJE K.VODA
Потврден огласувач
078332595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам