1 / 4
MATICNI PLOCI NAPOJUVANJA ZA LED TV
5 €
07.06.2023 07:42

Аеродром / Скопје

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

Пониска од 24 cm

Ispravni i novi maticni ploci t con i napojuvanja za led i lcd tv

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

CONTEC
Потврден огласувач
071 245 731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам