1 / 11
shitet shtepi
195.000 €
Цената е фиксна
210.000 €
15.03.2023 00:19

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

6

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

beogracka 42

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e pershtacme per 2 vllezer me 2 hymje te vecanta vendi eshte 380. M3 shtepija 280 m3

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

meti
Потврден огласувач
070215561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам