1 / 8
Renault Clio 1.5 dci
6.300 €
01.12.2021 13:03

Штип / Штип

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Renault clio vo odlicna sostojba pali vozi redovno servisiran so novi zimski i letni gumi. Kolata moze da se vide i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078389211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам