1 / 8
BMW F10 525d
15.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2021 13:00

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

204 kw / 277 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Registrirano pred 1 mesec, novi gumi! Voziloto e doneseno od Germanija 2015 Godina i e kupeno od prv gazda!
Realni kilometri bez zameni samo kes!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070236741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам