1 / 3
1700kv niva GORN,LAKOCHEREJ 7KM OD CENT,OHRID
15.000 €
30.01.2023 19:26

Охрид / Охрид

Квадратура:

1715 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava vo mesto 4 orei... MOZE I ZAMENA ZA POMAL PLAC ,SO IMOTEN LIST.....KAJ CRKVATA SV , ATANASIJ,,,,...na pat prema LESKOEC. NIVAVA SE MENUVA ZA POMAL PLAC SO STRUJA I VODA VO SELOVO ILI NA DRUGO MESTO....isto taka MOZE DA SE KUPI 500 KW OD NIVATA , 700 ili 1000, ....moze da se podeli...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

NADEZDA TRAJANOVSKA
UL LAZAR DIMITROV 36 SKOPJE K.VODA
Потврден огласувач
078332595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам