1 / 12
Peugeot 307 2.0 HDI 66KW 2002god.
2.450 €
2.500 €
23.09.2021 16:34

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava odlicno socuvano Peugeot 307 2.0 HDI 66KW 2002god.
So kolata odat 4ri novi zimski gumi SAVA 195/65/15.
Registrirana do 03.2022god.
Redovno servisirana.
Ima pominato 230.000 km.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
071219835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам