1 / 7
ИМПЕРИЈА – Стан 63м²
1.300 €
05.08.2022 20:22

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

63 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 59/20
Се продава опремен стан со површина 63м² со распоред - дневна со трпезарија,посебна кујна со природна вентилација,две спални соби,ходник,купатило со прриродна вентилација,тераса.
Кат – 2 без лифт
Станот се наоѓа во центар (во близина на градски пазар).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Нови станови

0 €

ИМПЕРИЈА – Комфорен фамилијарен стан

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам