1 / 1
PREVOZ, PREVOZ!
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2022 07:33

Битола / Битола

PREVOZ, PREVOZ!
Transport niz cela Makedonija. Cena povolna.
Automobile specification
Kia Bongo Frontier Standard cab board 2-bit. 2.5 TD MT (1998–2000)
LICE ZA KONTAKT KRISTIJAN
TEL:075 862 218

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Biba
Kliment Ohridski br.13/21 Bitola
Потврден огласувач
078 249 701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам