1 / 3
BATERII... LI-ION 18650 Mah.3.7v 7800 mAh
199 МКД
14.06.2022 17:07

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Bateriite se novi
2 bateri 200 denari
prakame niz cela makedonija po kargo
na linkot poglednetegi nasite artikli

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

fen figaro presa

499 МКД

industriski fen 1800w

999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам