1 / 1
OTKUP NA OSTETENI I NEISPRAVNI VOZILA
1 €
30.07.2022 20:24

Гевгелија / Гевгелија

Otkupuvam osteteni i neispravni vozila so realni ceni tel za kont 078 352 070 i 071 251 321

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
071251321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам