1 / 2
Се продава детски велосипед
1.200 МКД
16.05.2022 10:29

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Половно се продава детски велосипед доста зачуван

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Томе
Потврден огласувач
078234226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам