1 / 3
Mercedes benz c-200 cdi-Odlicen
По Договор
14.09.2022 19:07

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes c200-cdi vo odlicna sostojba
Registriran
Mercedesot e so ful oprema
napraven servis
prva registracija 2009
Odlicen avtomobil za dobra cena
cena po dogovor-na lice mesto
Informacii samo na mob:075 645 030

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marko
Потврден огласувач
070277577(one)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам