1 / 8
CUBE VELOSIPEDI
3 €
16.03.2023 18:16

Долнени / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Ekstra

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Adis
Потврден огласувач
071222007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам