1 / 12
Gumi schwalbe continental novi 26.27.28.29
25 €
09.10.2021 11:56

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Schwalbe smart sam 26x2.25 cena za edna guma 1500 den
Schwalbe rapid rob 26x2.25 cena za dve gumi 3000 den
Schwalbe touch tom 26x2.35 cena za edna guma 1650 den
Continetal trailer king 26x2.4 tubeles.. cena za dve gumi 3600 den
Schwalbe hans dmpfu.. tubeles.. 27x2.35 cena za dve gumi 4500 den
Continetal montan kind 27.5x2.3 cena za dve gumi 3200 den
Schwalbe lugano 700x23c ..28 road bike 🚲 cena za dve gumi 3000 den zolti
Schwalbe smart sam 29 x2.10 cena za edna guma 1500 den
Schwalbe smart sam 29 x2.25 zolti cena za dve gumi 4300 den
Schwalbe smart sam 29 2.35 cena za dve gumi. 3300 den
Schwalbe smart sam plus 29 x2.25 cena za dve gumi 4000 den
Schwalbe nobby nic 29 2.x25 cena za edna guma 2000 den
Schwalbe rapid rob 29x2.25 cena za dve gumi 3000 den
Michelin vild raceR tubeles 29x2.1 cena za dve gumi 5000 den
Impact trail 27x2.1 cena za dve gumi 2700 den

Dostava po kargo 🚲🚚

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам