1 / 1
Seat Leon Ibiza Altea | Kluc Kluch Klucevi Клуч Клучеви
2.300 МКД
04.06.2022 18:48

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Ви нудам изработка на кодирани клучеви за Seat возила.

Со новиот клуч, ќе може да се стартува возилото и ќе можат да се заклучат и отклучат вратите механички и далечински.

Со овај клуч, може да сте сигурни што и да се случи со вашиот оргинален клуч.

Во случај на губење на оргиналот, нема потреба да правите клуч по брава или менувате брава, како и да плаќате поголема цена за кодирање на нов клуч, постапката е многу поскапа, кога нема ниту еден клуч кој може да го стартува возилото.

Не можам да изработам клуч по карго, мора да се програмира новиот клуч на возилото.

За изработка, потребен ми е вашиот исправен клуч и вашето возило.

Клуч без далечинско, кодирање и режење - 1500 денари.
Клуч со далечинско, кодирање и режење - 2300 денари.

Клучевите се со висок квалитет.

Телефон/Viber: 076679806, Славко, Битола.
Во случај да не ме добиете на телефон, штом го видам повикот, ќе ве побарам јас, благодарам.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
076679806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам