1 / 4
detski velosiped tochak tocak tocace tochache
50 €
23.06.2022 14:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

nov dva pati upotreben detski velosiped tochak tocak tocace tochache Twister

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам