1 / 4
Se prodava kotel za parno Prity
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2022 08:52

Пехчево / Берово

Se prodava kotel za parno Prity na drva. Odzak f180, ispraven.
Kontakt:
BRANKA tel.075/463-779 s.Robovo

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава / Можна е замена од:

Сашо
Борис Трајковски 198А
Потврден огласувач
078454769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам