1 / 1
TAXI ELITTE vrabotuva dispecerki
1 €
12.05.2023 11:46

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

ELITTE TAXI ima potreba od dispecerki so rabotno iskustvo

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
076434375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам