1 / 2
Зачувана неонка х4
500 МКД
10.07.2022 23:15

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Квадратна таванска неонка со 4 ламби.
Зачувана и во добра состојба.
Како што ја гледате на сликата следува со се неонки и со се стартери комплет.
65 cm

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Неонски светла

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
070-59-43-41
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам