1 / 6
WV TOUAREG 5.0 REDIZAJN FABRIKA
10.500 €
01.04.2022 08:24

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

230 kw / 313 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Komplet servis dzipot e vo fabricka sostojba najfull oprema golem servis napraen .mozna zamena 078-346-116

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

boban
ul.Gemigiska bb
Потврден огласувач
078346116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам