1 / 4
KARAN KA I 180 Mk I. 2 ×180 w (8 ohm) in class A.
1 €
26.09.2021 11:52

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava audiofilsko ezotericno integralno pojacalo KARAN KA I 180 Mk I. 2 ×180 w (8 ohm) in class A. Damping faktor 1800. Cena po dogovor.

TELEFON ZA KONTAKT: Boban 071 335 022

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077736497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам