1 / 9
Детско креветче
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.09.2021 20:38

Кавадарци / Кавадарци

Се продава детско креветче и транспортер за бебе ,креветчето како што гледате на сликата е во добра состојба.Повеќе информации на тел.бр. 071 390 477

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Mirce
Потврден огласувач
71219068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам