1 / 5
Cirkular za drva secenje
1 €
08.09.2021 21:27

Могила / Битола

Циркулар во исправна состојба со трофазен мотор.
Цена по договор!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
076653237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам