1 / 10
Se prodava luksuzen stan vo Centar na Stip
155.000 €
10.05.2022 13:05

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

143 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Crveno Crno

Шифра:PP1069
Се продава стан на одлична локација во Штип.Станот е лоциран на 4 кат, во строг Центар зграда “Црвено Црно” и е со вкупна површина од 143m².Внатрешноста содржи пространа дневна со трпезарија и кујна со одделна остава, две спални соби, гостински тоалет и купатило, остава и две тераси со одличен поглед.Во сите соби се влегува преку ходник.Едната тераса има тенда со мотор која се контролира преку дајлински контролер.Поставен е централен систем преку интеркулери за греење и ладење во целиот стан.Одлична можност за оние кои бараат голем, модерно уреден и практичен стан.
Цена за станот со уредена кујна и дневна соба е 155000 евра!
Цена за станот празен е 135000 евра!
https://tvojdom.mk/.../%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be.../

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам