1 / 2
Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip
2.000 €
10.11.2021 10:30

Штип / Штип

Квадратура:

63 m²

Греење:

Струја

Шифра:PP1070
Се продаваат два деловни простори на одлична локација во Центар на Штип во Градски Трговски Центар.Ексклузивни и целосно реновирани простори за секоја бизнис намена. Едниот деловен простор е со вкупна квадратура од 63m² а другиот е со вкупна квадратура од 105m² од кои 58m² се деловен простор и 47m² подрум кој може да биде користен како магацин и е поврзан со горниот дел со внатершни скали..Деловниот простор кој има подрум се продава заедно со подрумот.Двата простори се опремени со нови ПВЦ прозори, сопствен тоалет Деловните простори се продаваат одделно а може и како целена.
Цената за продажба на деловниот простор е 2000 евра по m², а цената на подрумот е 1000 евра по m²!
https://tvojdom.mk/.../%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be.../

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам