1 / 5
NISSAN X TRAEL 2.2 DCI
4.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 19:45

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozje ,bez korozija i ostetuvanja,si raboti 4*4 i blokaza,sitni karoseriski zabeleski.Moze zamena za poevtino vozilo ili dzip so vasa doplata.

za inf.070320579

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Korisnik
Потврден огласувач
*********
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам