1 / 2
masina za melenje meso
200 €
19.02.2022 16:35

Охрид / Охрид

se prodava profesionalna masina za melenje meso

zvonete na ovaj broj 389 75 216 188 Blagoja

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076698000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам