1 / 5
Се продава куќа
1 €
20.12.2022 12:06

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот пат, во близина на АМСМ. Куќата е на еден кат, со дворно место напред и позади. Вкупната квадратура заедно со дворноto место е околу 500 м2. Цена по договор.

Информации на телефон: 075 522 403, 072 578 429, 071 734 955

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dijana Mitrevska
Потврден огласувач
078225795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам