1 / 12
Avenue of Danemark
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 14:17

Желино / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Avenue of Danemark 🇩🇰
Airbase XM
58 cm
Shimano Tiagra brzini 1 x 9
Shimano Nexave koshnici
Vittoria Randonneur Double specialni gumi
Info 070535084

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

blerim
Потврден огласувач
070535084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам