1 / 6
Mercedes Benz - Sprinter
14.000 €
08.01.2023 22:27

Скопје Центар / Скопје

Se prodava mercedes sprinter, 2008 godina, Cerada so hidraulicna rampa so dimenzii na tovaren del 4.20x2.15x2.30.
Voziloto e doneseno od Svajcarija Juni 2021 god.
Cena 14.800 evra
Tel:071/310-600

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
071310600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам