1 / 8
Golf6
8.300 €
22.05.2023 19:17

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 2009 110 konjski sili.
Napraveno golem servis i mal servis.
Highline oprema
Bord kompjuter na touch
Navigacija
Parking senzori napred nazad
Aluminumski felni so novi gumi 1000 km vozeni
17 ka gumi letni
16 ka celicen bandaz so novi gumi GOOD YEAR zimski
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072736070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам