1 / 10
Oprema za restorani
1 €
12.05.2022 20:26

Скопје Центар / Скопје

Prodavam oprema za restoran.
Inox elementi od kujna, prifesionalna masina za sadovi, masi i stolici za restoran.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
070230380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам