1 / 5
mercedes c220
3.100 €
29.09.2021 20:39

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

106 kw / 144 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

mozi zamena za audi a3 so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Lupco
Потврден огласувач
070373819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам