1 / 6
Бандажи со гуми
350 €
Цената не е фиксна
09.09.2021 23:52

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

235

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

19

-Aлумински бандажи со добри зимски гуми извадени од АУДИ Q5
-Димензии 235 55 R19
-Гумите се марка BRIDGESTONE зимски

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071788564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам