1 / 12
Се издава Апартман во Охрид (строг центар)
200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2022 20:48

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

32 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Булевар Турстичка 56/6 Охрид

Се издава Апартман во Строг Центар на Охрид, кај Охридска банка.
За 4 особи, еден брачен кревет, и тросед на пуштање,Тераса, Спална соба, Дневна со трпезарија, Кујна, Микробранова, Фрижидер, Клима уред,Машина за перење, Пегла за облека,Фен,Паркинг, Телевизија, Smart TV ,Бесплатен Wi Fi Интернет... Станот е на 2 спрат со лифт...
Реновиран Јуни 2021..
Апартманот се наоѓа на Бул.Туристичка во
непосредна близина имате, Кам маркет, градскиот пазар, разни дуќани, Бутици за облека,Охридската чаршија, градска плажа ви е на 10 мин возење со Автомобил и др.

Можете да ме контактирате и пишете на Viber
За повеќе информации на тел. 071309268
Дејан

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

dejan
Потврден огласувач
071309268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам