1 / 2
KUPUVAM KOLCE ZA SEDLO 26.8mm
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.10.2021 20:22

Скопје Центар / Скопје

Kupuvam postar model aluminiumsko kolce za sedlo so precnik 26,8mm i dolzina okolu 200mm.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

Bane
Потврден огласувач
070888872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам