1 / 6
Aluminski bandasi so zimski gumi
21.500 €
Цената не е фиксна
19.09.2022 21:34

Аеродром / Скопје

komplet 4 aluminski bandasi so zimski gumi
215/55/16 za Peugeot
gumite se izvadeni od peugeot 5008
koristeni edna sezona
Odlicen profil 6mm
marka Winter Germanski proizvod od 42/2019

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

selami
Потврден огласувач
071295755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам