1 / 5
Familijaren stan vo Ezerski lozja
70.000 €
10.09.2021 09:38

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

103 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ezerski lozja

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ezerski lozja Struga. Stanot I'ma vkupna kvadratura od 103 m2, na visoko prizemje I raspolaga so dnevna soba so kujna I trpezarija, tri spalni sobi,dve kupatila I dve terasi. Cena 70.000 evra.
Poveke info na tel.077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan vo Ezerski lozja

67000 €

*SAJCESKI* Familijaren stan kaj Infel

87000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам