1 / 3
Peugeot 100 cc
850 €
31.03.2022 09:24

Кичево

Марка:

Peugeot

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Peugeot 100 speed fight

Motorrot e donesen od ch fabricka sosotjba tuka ne e vozen ich 2T na nego sve funkcionira za poveqe inf samo na viber 0038971601300

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Arsim
Потврден огласувач
071601300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам