1 / 6
Se prodava kuka so plac od 610m2
213.500 €
26.07.2022 12:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

610 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

610 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

105

Se prodava kukja so vkupen plac od 610m2.

Cena po Kvadrat 350e.

Placot moze da se podeli na Dve Parceli so cena po dogovor.


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076 42 11 42 (Olja)
070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам