1 / 12
FIAT BRAVO 1.9MTJ 120 KS 2007 perfektno
3.600 €
Цената не е фиксна
4.121 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 18:21

Пробиштип

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlichna sostojba, fuul oprema, klima ladi, ima I kuka so kluch,blutooth instalirano za telefon,plateno sve do registracija, vredi da se vidi za cenata ima dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам