1 / 10
Evtino, kvalitetni vertikalni ventilatori
2.000 МКД
01.09.2022 08:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Евтино, 2 квалитетни вертикални вентилатори донесени од Германија (правени за Германски пазар) со 3 брзини, со ротација лево-десно, со временски тајмер, далечинско и др.
Цена 2000 ден. еден
Двата за 3500 ден.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

НM
Потврден огласувач
075550690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам