1 / 10
Yamaha YZF 450 - 2015
4.000 €
10.10.2021 13:00

Куманово / Куманово

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

YZF 450

Prodavam Yamaha YZF 450 - 2015 godina so carinska deklaracija, kompletno servisiran so mnogu dodatna oprema:
- Akrapovic od grana
- Hinson komplet korpa, lameli i kapace
- Silikonski creva
- Talon dodatoci
- Nov RK lanec i zupcanici

Prodavam i full zastitna oprema, 2 pati nosena ja ima na edna od slikite

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Vladimir
Потврден огласувач
078949427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам